Programma zondag 27/10

Gespuis programma
Als er kosten zijn is dat in het programma vermeldt, zo niet is het gratis.

Zondag 27/10

Blank
Universiteit van Amsterdam
Hele dag
De langste zin door Nico Okkerse
Zichtbaar: Op de ramen van de UvA BungeHuis

 

 

La Patissere
La Patissière

10.00 – 19.00
Mini cupcake decoratieworkshop & cupcake verkoop
Workshop gratis, vergoeding materiaalkosten

 


Trattoria Caprese

Trattoria Caprese
10.00 – 00.00
Aanschuiftafels met speciaal GESPUIS menu
Expo met Mustang Mary Photography

 


posted Gays & Gadgets

Gays and Gadgets
11.00 – 20.00
Photoexhibition Going Black&White by Rene Zuiderveld
The exhibition is styled and decorated by Andre Donkers

 

The Times

The Times
12.00 – 14.00
High tea

 

 

La Patissere


Genieten van Champagne

12.00 – 19.00
Expo
Champagne proeven met expert Peter Franken

 

 

Harry van Gestel Gallery Vault17
Harry van Gestel Gallery

12.00 – 18.00
Expo nieuw werk Harry van Gestel
N.a.v. het goede doel “Het Babyhuis” zal Harry van Gestel een origineel gesigneerde tekening op papier geven aan ieder kind dat de gallery bezoekt tijdens het evenement.

 

Peter Klashorst GalleryPeter Klashorst Gallery
12.00 – 20.00
Exhibition met Christian Vrolijk, Martijn Crowe, Ronald merkesteijn, Zippora Meijer.

 

 

posted Wonderbread
Wonderbread

13.00 – 17.00
Fotostudio voor JONG GESPUIS.
Alle kinderen onder 18 jaar gratis portret,
dat direct wordt opgehangen in Wonderbread Gallery.

 

 

Kasbank
KAS BANK

13.00 – 19.00
Expo met meer dan 20 kunstenaars & bar
16:00 Live muziek: The Beatzers

 

 

Sugar 'N Ice
Sugar ‘N Ice

13.00 – 20.00
Gespuis ice cream special
Expo

 

 

De Slang
deSlang

13.00 – 21.00
LFTFLD art-show
Bekijk alle kunstenaars die meedoen bij deSlang
14:00 – Live Voordracht: De langste zin door Nico Okkerse

 

 

Boysclub 21
Boysclub 21
13.30 – 15.00 “Moskou aan de Amstel
Lezing met Metje Blaak

 

 

Blank
Galerie K.I.S.
Na 20 jaar Costa Rica: Gerrit is terug
Expo met curator Gerrit
Gesprekken

 

 

Cafe de BaronesCafe de Barones
vanaf 15.00
Chessomatics
Freaky speed chess tournament open for all: prizes to win….
16.00
Live music:’ Woody and the Sideman’
20.00
Poetry at Barones
saga continues, next generation returns, reloaded Daan Doesborg,                                                   David Lee Morgan, Mystery Guest, Rocked by Kim Stevens

 

Prik AmsterdamPrik Amsterdam
15.00 – 16.00 Filmvertoning ‘De Turkse Boot’
16.00 – 01.00
Video art Expo
Bubbles & Bites: Prosecco van de tap voor maar €2,50
17:00-19:00
GRATIS bitterballen

 

Cafe Schuim
Cafe Schuim

16.00 Speedcoaching met Barbara Veldt
De sessies worden met publiek gehouden. Mocht je liever een 1 op 1 sessie willen, kan dat ook. Geef het aan!

 

 

posted De Goudvis Club
De Goudvis Club

16.00 – 19.00
Literair event powered by Lebowski Publishers
Met onder andere: Dirk Polak, Jerry Hormone, Simon Mulder, Martijn Neggers, Leonor Jonker, Erik Brus, Henk van Nazareth, John Schoorl en DJ Sensuela

 

posted Cafe Diep
Café Diep

17.00 – 01.00
Expostie van Jaimy van Solkema en Joram Baruch
Live music en DJ’s. Line-up binnenkort

 

 

posted Le Cellier
Le Cellier

19.00 – 22.00
Jack Daniels proeverij
Toegangsprijs: € 30
Inschrijven tot 26/10 via website

 

 

BitterzoetBitterzoet
20.00 doors open
20.30 – 21.15 Derelict
22.00 – 22.45 13rut
23.00 – 24.00 DJ Wanna be a star
00.00 – 01.00 DJ Mulat

 

Cafe The Minds
The Minds
21.00 – 03.00
Poolwedstrijd
Inschrijven via gespuistoernooi@theminds.nl / website

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>